ENGLISH

İstanbul’un en güzel noktalarından birinde, Boğaza olan hakimiyeti ile benzersiz bir mekan. Aslen tarihi Atik Paşa Konağı olan ve İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Beşiktaş’ta Çırağan Caddesi üzerinde yer alan Four Seasons Hotel Bosphorus, benzersiz atmosferiyle olduğu kadar tarihi niteliğiyle de dikkat çekici.

19. yüzyılda Atikpaşa Konağı ve konağın ek binaları olarak inşa edilen mekan bugün 28’i suit olmak üzere 166 odalı bir otel olarak hizmet vermektedir. Benzersiz manzarasıyla misafirlerini hayran bırakan Four Seasons Hotel Bosphorus, özenli bir restorasyon çalışmasının sonunda 2008 yılının Haziran ayında hizmete girmiştir.

İstanbul’da bu otelin açılması ile birlikte toplam Four Seasons oda sayısı 65’den 231’e çıkarıldı ve böylece yönetim verimliliği en üst düzeye ulaştı. Four Seasons Hotel Bosphorus, benzersiz manzarası ve atmosferiyle olduğu kadar suitler, odalar, salonlar, restoranlar, teras, düğün bahçesi ve spa gibi kusursuz hizmetleriyle de misafirlerine bitmesini istemeyecekleri bir deneyim yaşatıyor.

tanıtım filmini indirmek için tıklayın.

www.fourseasons.com/bosphorus